ALMANCA SAYıLAR NO FURTHER A MYSTERY

almanca sayılar No Further a Mystery

almanca sayılar No Further a Mystery

Blog Article

”Bu yazımızda sizlere Almanca’da tanışma, vedalaşma ve selamlaşma konuları ile ilgili bazı bilgiler sunduk. Umuyoruz ki sizler için faydalı olmuştur. Konu ile ilgili tüm soru ve sorunlarınızı bizlere aşağıdan ‘yorumlar‘ kısmından iletebilirsiniz.”

Bu two tercih haricinde Almanca öğrenmenin bir diğer yolu ise Almanca ders kitapları ya da internette Almanca eğitimi ile ilgili videoları izlemek ve makaleleri okumak olacaktır. Ancak internetten eğitim yukarıdakilere nazaran hiç verimli olmayacaktır.

Belki de ilk etapta 3 basamaklı sayılara ihtiyaçlarının çAlright olmayacağını düşünerek Almanca three basamaklı sayılar onların ilgisini çekmiyor. Tabi bu durum kişiden kişiye değişebilir. Ama unutmamak gerekir ki Almanca sayılar konusunun içerisinde three basamaklı sayılarda vardır.

Any cookies That will not be especially necessary for the web site to function and is made use of specifically to gather user personalized info by means of analytics, adverts, other embedded contents are termed as non-needed cookies.

4- Son olarak karşınıza gelecek olan sayfadan cihazınızdaki metinleri kalınlaştırmak için; bu kısımda yer alan ”Kalın yazı tipi” yazısının yanındaki butona dokunun ve cihazınızın metin görünümünü kalın hale getirme işlemini tamamlayın.

Ek olarak a hundred and fifty five ya da 386 gibi sayıları yazmak gerekirse durum biraz daha farklıdır. Bu kez ilk olarak yüzlü sayı okunur daha sonra ise birler ve onlar basamağı okunur.

Almanca dilinde kullanılan sayılar aşağıda telafuzları ile verilmiştir. Almanca'da sayı saymayı öğrenmek biraz pratikle çOkay kolay.

Bazı kişilerin kafası tamda three basamaklı sayılarda oldukça fazla karışmaktadır. Sayıların basamaklarının artmasından mıdır bilinmez kişiler 2 basamaklı sayılara göre 3 basamaklı sayıların daha zor öğrenileceğini düşünüyorlar.

Yirmiden sonraki sayılarda iki basamak arasına “ve – und” kelimesi eklenir. Önce birler basamağı sonra onlar basamağı okunur.

Not: Video clip oynamaya başladıktan sonra akıllı telefonlarınızla videonun sağ tarafına veya sol tarafına iki kez hızlı hızlı dokunduğunuzda ileri veya geri sardırabilirsiniz.

Bir dahaki sefere yorum yaptığımda kullanılmak üzere adımı, e-posta adresimi ve web site adresimi bu tarayıcıya kaydet.

Almanca öğrenmek isteyenler için ilk temel advertımlardan biri sayıları öğrenmektir. 1’den 100’e kadar olan Almanca sayıların yazılışı ve okunuşu için doğru sitedesiniz.

Bir dahaki sefere yorum yaptığımda kullanılmak üzere adımı, e-posta adresimi ve Site adresimi bu tarayıcıya kaydet.

That is my initially time pay back a visit at here and i am almanca sayılar actually impressed to study everthing at single place.

Report this page